Shanghai

4.629 ден Со ДДВ

Со овој сет се интерпретира архитектурата во Шангај која се одликува со иконски атракции.

Нема на залиха

Спореди
Шифра: 18LEG21039 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands