Сет за разубавување

1.999 ден Со ДДВ

Секоја девојка сонува за своето волшебно место каде може да погледне и да се разубавува – како вистинска принцеза! Неодолива маса со големо кралско огледало, фен за коса, многу додатоци за убавина, и светла и звук! Комбинацијата од нежно розова и тиркизна е надополнета со светки, а вие добивате столче комплетно со масичка!

На залиха

Спореди
SKU: BE466139 Категории , , Ознака:
Бренд:: Best Luck