Сет за изработка на ташна и нараквици

999 ден Со ДДВ

Ташничка и накит со мотиви од LOL за девојчиња. Овој LOL сет содржи сјајна ташничка и монистра за да направите сопствен накит. Има доволно монистри за да направите две нараквици, за вас и вашата најдобра пријателка.

Нема на залиха

Спореди
SKU: MGZ587522 Категории , ,
Бренд:: Lol
Brands