Сет со тањири – Жирафа

1.049 ден Со ДДВ

Малите ќе обожаваат да имаат свои тањири со нивниот омилен лик од зоолошката градина! Светли бои и чудни лица го прават јадењето забавно.

На залиха

Compare
Шифра: HOP252213 Категории: , ,
Бренд:: Skip Hop
Brands