Сет со тањири – Лама

1.049 ден Со ДДВ

Малите ќе обожаваат да имаат свои тањири со нивниот омилен лик од зоолошката градина! Светли бои и чудни лица го прават јадењето забавно.

На залиха

Спореди
SKU: HOP252233 Категории , , Ознака:
Бренд:: Skip Hop
Brands