Сет со тањири – Фламинго

1.049 ден Со ДДВ

Малите ќе обожаваат да имаат свои тањири со нивниот омилен лик од зоолошката градина! Светли бои и чудни лица го прават јадењето забавно.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HOP9I238110 Категории , ,
Бренд:: Skip Hop
Brands