Сет со пластелин 12 бои и 4 калапи

269 ден Со ДДВ

Неколку часови забава исполнета со игра ве чекаат со сет пластелин со 12 бои! Децата ќе можат да формираат слатки форми со 16 парчиња разнобоен пластелин за игра и калапи.

На залиха

Compare
Шифра: SM000917 Категории: , ,
Бренд:: Fun Dough
Brands