Сет изгради и играј

359 ден Со ДДВ

Со овој сет 2 во 1, децата ќе научат механика, ќе развиваат координација на очите и рацете, моторни вештини, логично размислување преку игра.

На залиха

Compare
Шифра: BE772005 Категории: , ,
Бренд:: Best Luck