Secret Holder

1.599 ден Со ДДВ

Инспирирајте ги дечињата љубители на животни со овој кул сет од Lego Dots, Secret Holder! Oвој комплет им овозможува на дечињата да креираат и прилагодат своја сопствена уникатна кутија за безбедно чување на сите нивни мали тајни.

На залиха

Спореди