Scruff A Luvs Fantasy asst

1.499 ден Со ДДВ

Scruff a Luv Fantasy е маѓепсан пријател кој треба да го откриете и спасите. Овие напуштени фантастични Scruff a Luvs се изгубени, збиени во топка. Смирете ги со топла бања, исушете ги и негувајте го крзното со вклучениот чешел за да откриете какво волшебно милениче сте добиле, Pegacorn, Griffin или Dragon. Овие преслатки миленичиња имаат прекрасно светкаво крзно! Откако ќе ги направите меки, можете да ги закачите нивните крилја, да додадете јака и ознака за да започнете нова волшебна авантура.

1 на залиха

Спореди
SKU: PUFFME30078 Категории , , Ознака:
Бренд:: Scruff A Luvs
Brands