Science 4 You Crystal Factory Glow In The Dark

1.399 ден Со ДДВ

Оваа играчка ве води низ 27 магични експерименти и ви покажува: како да создадете неверојатни кристали во форма на лента и ѕвезда, како да направите кристални јајца и неверојатни геоди, како да се создадете фантастични сталактити и сталагмити со кристали, како да направите џиновски и обоени кристали и кристална градина итн.

На залиха

Спореди
SKU: SC612884 Категории , ,
Бренд:: Science 4 You
Brands