Satellite Service Mission

689 ден Со ДДВ

Дајте им задоволство на младите вселенски авантуристи со истражувачки шатл и сателитски сет инспирирани од НАСА. Оваа возбудлива играчка со вселенски брод располага со шатл со отворен мини-фигурален кокпит и простор во задниот дел за сателитот, плус сателит со отворени соларни панели, костум за дополнителна активност со златен штитник, клуч и мини-слика на астронаутот.

На залиха

Compare
Шифра: 19LEG60224 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands