Сад со капак за ужина -Коала

769 ден Со ДДВ

Овој симпатичен сад поттикнува независно грицкање без неред. Лесно за употреба со големина за мали раце, а капакот на горниот дел обезбедува храната да остане свежа. Флексибилниот внатрешен отвор го спречува излевањето на грицките – дури и ако се превртуваат. Со два капаци, има помалку неред, а чантата на мама останува без трошки!

Нема на залиха

Спореди
Шифра: HOP9L510710 Категории: , , Ознака:
Бренд: Skip Hop
Бренд: