Rubbish Cart Robot

1.199 ден Со ДДВ

Конструирајте моторизирана корпа за ѓубре. Капакот на роботот се отвара и затвора, бидејќи ве потсетува да го намалувате отпадот секој ден.

На залиха

Compare
Шифра: 4M03371 Категории: , ,
Бренд:: 4M
Brands