Rope Climbing Acrobat

890 ден Со ДДВ

Повлечете го јажето за да го гледате акробатот како се искачува на врвот или натпреварувајте се со вашите пријатели за најбрзо време до врвот. Помага во развој на моторни вештини, координација и причина и последица.

На залиха

Спореди