Rocket Race Car

1.399 ден Со ДДВ

Конструирајте тркачки автомобил што ги користи принципите на ракетата со овој сет за тркачки автомобили 4М. Напојуван од притисок на вода и воздух.

На залиха

Compare
Шифра: 4M03909 Категории: , ,
Бренд:: 4M
Brands