Robot Tool Box

2.390 ден Со ДДВ

Дрвена кутија за алати која се трансформира во робот. Сетот содржи 16 парчиња алати.

На залиха

Compare
Шифра: PLAN5540 Категории: , ,
Бренд:: Plan Toys
Brands