Rev Roll Wheelie asst

249 ден Со ДДВ

Камион расположен, срамежлив противпожарен камион, тркачки автомобил, возило мачка, иако се минијатурни, тие се многу агилни и подготвени за забава. Повлечете ги назад и пуштете ги! Ќе видите како тие се забрзуваат. Со овие преслатки возила, оживејте ги омилените сцени од познатата серија Rev & Roll или создадете бесконечно забавни моменти и нови приказни.

5 на залиха

Спореди
SKU: TWR8818 Категории , , Ознака:
Бренд:: Rev Roll