Rev Roll Mini Actions asst

379 ден Со ДДВ

Изберете едно од најслатките возила кои се однесуваат исто како вистински домашни миленици и дојдете директно од омилениот цртан филм Rev & Roll. Притиснете го копчето, стартувајте го возилото и препуштете се на возбудливите трикови што ги изведуваат на патеката и во воздухот. Дали вашето омилено возило е весел камион, насмеано и срамежливо противпожарно возило, енергичен автомобил или четири тркала? Соберете ја целата група и оставете возбудливи авантури на патеките.

24 на залиха

Спореди