Recycled Bottle Light

689 ден Со ДДВ

Рециклирајте пластично шише во украсно светло. Насликајте го шишето за да го направите убаво и уникатно. Светлосната единица е претходно конструирана.

На залиха

Спореди
Шифра: 4M04581 Категории: , , Ознака:
Бренд:: 4M
Brands