Ранец со пластелин 4 бои и калапи

599 ден Со ДДВ

Неколку часови забава исполнета со игра, ве чекаат со овој сет ранец со пластелин во 4 различни бои и додатоци за моделирање. Малите ќе се забавуваат и ќе ја развиваат својата креативност со додатоците за обликувањето.

На залиха

Compare
Шифра: SM002786 Категории: , ,
Бренд:: Fun Dough
Brands