Rainbow Alligator

1.499 ден Со ДДВ

Симпатична играчка совршена за рацете на секое дете. Кога ќе се повлече по должината на алигаторот, се движи главата и опашката нагоре и надолу правејќи звук на клик-клак.

Нема на залиха

Compare
Шифра: PLAN1416 Категории: , ,
Бренд:: Plan Toys
Brands