Puzzle 4 in 1 – 20/60/100/180 Avengers

699 ден Со ДДВ

Сложувалка со 4 слики со 20, 60, 100 и 180 парчиња. Сложувалките се дизајнирани специјално за деца, претставувајќи ги нивните најсакани ликови. Се состои од слики што ги претставуваат најсаканите ликови на најмалите. Квалитетот на материјалите и ексклузивната техника на печатење гарантираат убави, живописни и брилијантни слики за игра што никогаш не завршува.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CLE07722 Категории , ,
Бренд:: Clementoni
Brands