Puzzle 2×60 Ben Ten

299 ден Со ДДВ

Сложувалка со 2 слики по 60 парчиња, со димензии 27 х 19 см . Сложувалките се дизајнирани специјално за деца, претставувајќи ги нивните најсакани ликови. Се состои од слики што ги претставуваат најсаканите ликови на најмалите. Квалитетот на материјалите и ексклузивната техника на печатење гарантираат убави, живописни и брилијантни слики за игра што никогаш не завршува.

1 на залиха

Спореди
SKU: CLE07136 Категории , , Ознака:
Бренд:: Clementoni
Brands