Puzzle 2х60/100х180 Frozen 2

699 ден Со ДДВ

Сложувалка со 4 слики со 20, 60, 100 и 180 парчиња. Сложувалките се дизајнирани специјално за деца, претставувајќи ги нивните најсакани ликови. Се состои од слики што ги претставуваат најсаканите ликови на најмалите. Квалитетот на материјалите и ексклузивната техника на печатење гарантираат убави, живописни и брилијантни слики за игра што никогаш не завршува.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CLE21411 Категории , , Ознака:
Бренд:: Clementoni
Brands