Puzzle 1000 Renoir Bal Du Moulin De La Galette

649 ден Со ДДВ

Сложувалка со димензии 69 ? 50. Музејска колекција, Renoir – Bal du Moulin de la Galette. Сугестивнa сликa, квалитетно печатење, прецизни исечоци, цврсти и скапоцени материјали.

Нема на залиха

Спореди
Шифра: CLE31412 Категории: , ,
Бренд:: Clementoni
Brands