Противпожарно возило со скали, звук и светло

499 ден Со ДДВ

Противпожарно возило за идните пожарникари. Противпожарното возило има звучни и светлосни ефекти, кои ја прават играта пореална и позабавна.

На залиха

Compare
Шифра: MGZ818353 Категории: , ,
Бренд:: Останато