Прибор за јадење – Ајкула

659 ден Со ДДВ

Вилушка и лажица од не’рѓосувачки челик. Рачката на овој прибор за јадење е изработена од безопасна пластика. Страничните рабови на рачката се изработени од мек материјал со засеци. Приборот за јадење толку лесно се држи со рацете на децата, дури и најмалите деца можат да го држат.

4 на залиха

Спореди