Priam Wings/black Jeremy Scott

149.999 ден Со ДДВ

Cybex Priam Lux Seat дизајнирана од американскиот дизајнер Џереми Скот кој ги разбива дизајнерските обичаи на модниот свет, создавајќи уметнички дела визуелно екстравагантни и исто така функционални. Златните додатоци и крилјата додаваат дополнителна искра што е невозможно да се пропушти. Cybex Priam Lux е модул за количката Priam, што е уникатна од Cybex. Количката се одликува со висок квалитет, стилски дизајн и голема хауба што ќе заштити од дожд и лоши временски услови. Седиштето е реверзибилно. Потпирачот за грб лесно се менува во хоризонтална положба, обезбедувајќи му на бебето удобен сон и дозволувајќи употреба на седиштето од новороденчето. Има голема XXL тенда со UPF50 + заштита од сонце го штити вашето бебе. Висина на седење на 80 см – може да се користи и како столче за јадење ако е потребно. Безбедноста е загарантирана со меки ремени со пет точки. Безбедносните ремени се брзи и лесни за прилагодување. Одвоен браник за задржување обезбедува дополнителна безбедност. Рамката е од лесна алуминиумска конструкција. Тркалата се за сите терени со мека амортизација

3 на залиха

Спореди
БРОЈ: CY521002711 Категории: , , Достапно: , ,
Бренд: Cybex
Бренд: