Priam Skis Black

4.999 ден Со ДДВ

Cybex Priam скии – совршени за снежните зимски месеци кога е тешко да се движите по лизгав терен! Лесно се прикачуваат на местото на предните тркала, овие скии ќе го трансформираат вашиот Priam во стилска санка – овозможувајќи ви да шетате во сигурност и стил.

На залиха

Спореди
Шифра: CY519002902 Категории: , , Ознаки: , ,
Бренд:: Cybex
Brands