Priam Lux Seat/2-in-1 Light Seat Snack Tray – grey

3.690 ден Со ДДВ

Послужавник за закуски Priam е компатибилен и со седиштето 2 во 1 и со седиштето Lux.

На залиха

Compare
Шифра: CY517001674 Категории: , ,
Бренд:: Cybex
Brands