Priam Lux Carry Cot Spring Blossom Light

34.499 ден Со ДДВ

Carry Cot Spring Blossom Light за Priam Lux Seat. Во текот на првите месеци на бебето (од раѓање до приближно 6 месеци), корпата е совршено место за одмор во движење. Корпата има дополнителен штитник кој нуди заштита од сонце и ветер со UPF50 + за вашето малечко. Опремена со душек од мемориска пена кој ја поддржува правилната положба на лежење на малото, корпата не само што е супер-пространа, туку нуди и удобно, заштитено место за вашето новороденче.

На залиха

Спореди
SKU: CY519003981 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands