Priam Lux Carry Cot R Deep Black

24.599 ден Со ДДВ

Carry Cot за Priam Lux Seat. Во текот на првите месеци на бебето (од раѓање до приближно 6 месеци), корпата е совршено место за одмор во движење. Корпата има дополнителен штитник кој нуди заштита од сонце и ветер со UPF50 + за вашето малечко. Опремена со душек од мемориска пена кој ја поддржува правилната положба на лежење на малото, корпата не само што е супер-пространа, туку нуди и удобно, заштитено место за вашето новороденче.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY520000743 Категории , ,
Бренд:: Cybex
Brands