Priam Changing Bag Deep Black

11.999 ден Со ДДВ

Кога шетате со вашето дете, секогаш има потреба да ги чувате неговите предмети. Торбата е исклучително функционална со 9 внатрешни џебови. Има специјален водоотпорен оддел, подлога за пресоблекување и термобокс за шише. Нејзините рачки овозможуваат лесно прицврстување на количката.

На залиха

Спореди
Шифра: CY520003300 Категории: , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands