Pressed Flower Art

789 ден Со ДДВ

Прекрасен подарок за децата кои ја обожаваат природата. Изберете прекрасни, шарени цвеќиња или убави лисја што може да ги најдете во градината и едноставно притиснете ги со цветната преса. Вклучени во овој сет се кутии со ситници, картички, пликови и обележувачи кои децата потоа можат да ги користат исушените цвеќиња за украсување.

1 на залиха

Спореди
SKU: 4M04567 Категории , , Ознака:
Бренд:: 4M
Brands