Power Rangers Ultrazord

5.399 ден Со ДДВ

Акциска фигура Power Rangers Beast Morphers Beast-X Ultrazord има повеќе од 30 звуци и фрази, така што децата можат да ги замислат дејството и авантурата на Power Rangers кои се борат со иконите негативци. Децата можат да го движат Beast-X Ultrazord како да се борат со чудовишта и тој ќе реагира со звучни звуци и фрази на акција

На залиха

Compare
Шифра: HASE5894 Категории: , ,
Бренд:: Power Rangers
Brands