Power Rangers – Мини фигура

1.499 ден Со ДДВ

Акциони фигури на Power Rangers Beast Morphers на бестрашните херои кои се долги приближно 15 см и имаат дизајн инспириран од ликовите во новата серија Sabans Power Rangers: Beast Morphers. Секој ренџер доаѓа со ексклузивни додатоци и Battle Key, што може да се користи за отклучување на функциите во Power Rangers Morpher (секоја фигура се продава одделно).

На залиха

Спореди