Power Rangers Beast Megazord

1.799 ден Со ДДВ

Power Rangers Megazord Red и Blue за поголема забава (се продаваат одделно). Новите акциони фигури на бестрашните херои се долги 25 см и имаат дизајн инспириран од ликовите на серијата Sabans Power Rangers: Beast Morphers. Секој Megazord доаѓа со уникатен додаток.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE5948 Категории , , Ознака:
Бренд:: Power Rengers