Портокалов ѓубретарец со звук и светло WY541C

849 ден Со ДДВ

Камион ѓубретарец со звук и светло со подвижен заден дел. Камионот има звучни и светлосни ефекти, кои ја прават играта пореална и позабавна.

На залиха

Спореди