Poopsie Llama

4.999 ден Со ДДВ

Poopsie Surprise Lama е најслатката лама со 20 изненадувања кои магично создаваат сјаен слајм! Има убава, бисерна завршница и доаѓа во голема конзерва. Откријте ја Bonnie Blanca или Pearly Fluff, секоја со убави, големи очи, долги трепки и тренди облека. Нахранете ја со волшебниот прав храна за еднорог и направи волшебен слајм – додајте повеќе сјај и светки.

Нема на залиха

Спореди
SKU: POP562641 Категории , ,
Бренд:: Poopsie
Brands