Police Patrol Car

689 ден Со ДДВ

Изградете брза полициска патрола со покрив што може да се отстрани, мини кабина и иконска декорација, 2 сообраќајни обележувачи за да ги одржуваат улиците на Lego City

На залиха

Compare
Шифра: 19LEG60239 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands