Police Helicopter Transport

3.099 ден Со ДДВ

Оваа полициска играчка вклучува камион транспортер, хеликоптер рипкорд, мотор, АТВ, ликовите Руки Партнур и Френки Лупели, полицаец и измамници, минифигури за акција спакувана игра! Забавата започнува во моментот кога децата ќе ја отворат кутијата.

Нема на залиха

Compare
Шифра: 20LEG60244 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands