Plush Power RC – Пожарникарски камион

2.399 ден Со ДДВ

Противпожарен камион Plush Power RC кое е лесен за возење, совршен за возачи почетници. Користете го левото копче на далечинскиот управувач за да возите напред и десното копче за свртувања!

На залиха

Спореди
Шифра: SN6055131 Категории: , , Ознаки: ,
Бренд:: Spin Master
Brands