Play Set сет со пластелин 4 бои и калапи

555 ден Со ДДВ

Можете да го направите креации од вашите соништа со сетот Crafy Play Dough Design Set! Ако сте подготвени да направите различни дизајни со разни додатоци во кутијата и оставете ја забавата да започне! Малите ќе се забавуваат и ќе ја развиваат својата креативност со додатоците за обликување. Пластелинот му помага на вашето дете да развие умешност и имагинација.

На залиха

Compare
Шифра: SM030992 Категории: , ,
Бренд:: Fun Dough
Brands