Play-Doh Tootie Ice Cream

3.299 ден Со ДДВ

Замислете земја на шарени соништа каде од еднорозите излегува сладолед Play Doh! Запознајте го Тути, смешниот еднорог, кој сака создава сладолед од Play-Doh. Оваа играчка еднорог испушта гласни звуци, па дури и го менува изразот на лицето. Содржи една поголема кантичка Play-Doh Color Swirl и уште 2 бои за луди шарени креации на сладолед.

На залиха

Спореди
SKU: HASE5376 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Play Doh
Brands