Play-Doh Stamp N Top Pizza

2.609 ден Со ДДВ

За најмладите мајстори за пица, одлична рерна за пица Play Doh! Направете ја основата, додадете сос, зеленчук и вашите омилени додатоци за пица, и пред да го ставите на плехот, не заборавајте да го изрендате сирењето. Кога ќе се испече, исечете ја на триаголници и послужете ги гостите.

На залиха

Спореди