Play-Doh Kitchen Creations Burged Barbecue

1.089 ден Со ДДВ

Направете хамбургери, чизбургер и виршли – ставете ги на скара и притиснете. Кога ќе бидат подготвени, додадете зачини, домати и салата, ставете сe во топлите бургери и не заборавајте помфрит. Послужете во чинии. Мекиот Play doh е пријатен за моделирање во рацете на малите деца. Оваа игра развива фини моторни вештини, чувство на перцепција и креативност.

Нема на залиха

Спореди
Шифра: HASB5521 Категории: , ,
Бренд:: Play Doh
Brands