Play-Doh Ice Pop And Cones

259 ден Со ДДВ

Вистинско уживање е да се доживее овој неодоливо забавен начин за игра со Play-Doh! Наместо во кантичка, најмекиот Play Doh пристигнува во херметички затворен сад во форма на корнет или сладолед на стапче. Користете вградени калапи за понатамошно украсување на вашите креации, заедно со бонбони! Послужете ги другарчињата со вашите слатки ремек-дела.

На залиха

Compare
Шифра: HASE5332 Категории: , ,
Бренд:: Play Doh
Brands