Play Doh Colour Burst asst

499 ден Со ДДВ

Децата кои сакаат уметност и занаети како моделирање на глина, секако со нетрпение го очекуваат овој сет во нивните раце. Со овој сет Play можете да направите прекрасна галаксија како и многу други креативни идеи. Со точки од една боја помешана во друга, гледајте како играат боите и се менуваат пред вашите очи додека ги мешате!

6 на залиха

Спореди