Platinum Lite Cot Deep Black

12.999 ден Со ДДВ

Lite Cot е флексибилна корпа за носење, лесен додаток кој се прикачува на Mios или Priam, одржувајќи го вашето бебе пријатно и топло. Високата удобност се комбинира со едноставноста и го направи совршен придружник за патување за сите семејства.

На залиха

Compare
Шифра: CY520000967 Категории: , ,
Бренд:: Cybex
Brands